KONST / Litografier / Färglitografi 9445627
nr 944 5627
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Victor Vasarely (1906-1997), 115/250, signerad, 51x49
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 23 februari 2015
kl 19:32:34
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely